Wifi DuoBoost na Slovensku

Neplaťte viac za rýchlejší internet – namiesto toho si objednajte zosilňovač Wifi DuoBoost s BEZPLATNÝM DORUČENÍM na Slovensko a vychutnajte si neuveriteľné zrýchlenie Wi-Fi siete!

Zosilňovač Wifi DuoBoost sa dá kúpiť len online – nákup na oficiálnej webovej stránke je jediná záruka, že za svoje peniaze dostanete naozaj účinný zosilňovač.

Stačí, ak na webovej stránke vyplníte údaje potrebné na doručenie, zaplatíte a my sa postaráme o zvyšok!

O ZOSILŇOVAČI WIFI DUOBOOST

Je len málo vecí, ktoré sú nepríjemnejšie ako pomalý internet a miesta u vás doma bez pokrytia Wi-Fi signálom… Načítanie obyčajnej webovej stránky trvá celú večnosť, načítavanie videa trvá tak dlho, že vás aj prejde chuť si ho pozrieť, a neustále prerušenia videohovorov prinášajú namiesto radosti obrovskú frustráciu. Zdá sa vám to povedomé? V takom prípade máme pre vás dokonalé riešenie, ktoré vám pomôže zbaviť sa týchto otravných problémov za pár sekúnd – zosilňovač Wifi DuoBoost!

Tento kompaktný, ale veľmi výkonný zosilňovač umožňuje zvýšiť rýchlosť Wi-Fi siete a zväčšiť jej dosah tak, že signál zo smerovača výrazne zosilní, aby dosiahol aj do najvzdialenejších miest v dome!

PREČO JE ZOSILŇOVAČ WIFI DUOBOOST VÝNIMOČNÝ?

Ak vás trápi pomalé pripojenie na internet, tak ste už určite vyskúšali všeličo, len aby ste tento problém vyriešili. Niektoré riešenia na odstránenie zón bez pokrytia Wi-Fi signálom, napríklad presunutie smerovača, prepnutie na iný Wi-Fi kanál alebo pripojenie na internet cez kábel sú nielen nepraktické, ale často dokonca nepoužiteľné. Ani telefonát poskytovateľovi internetových služieb zvyčajne nepomôže. Jeho najčastejšie odporúčanie je, aby ste si priplatili ešte viac za rýchlejší internet… a dokonca ani potom sa váš problém nemusí vyriešiť!

Zosilňovač Wifi DuoBoost má síce kompaktné rozmery, ale jeho výkon je obrovský. Zvyčajne sa pod jednou strechou nájde viacero zariadení, ktoré sa pripájajú na Wi-Fi sieť – a dokonca ani to nie je pre tento perfektný zosilňovač žiadny problém. Najlepšie na zosilňovači Wifi DuoBoost je to, že nepotrebujete mať žiadne špeciálne vedomosti ani vybavenie, aby ste ho dokázali nainštalovať – stačí ho zapojiť do elektrickej zásuvky a on sa automaticky pripojí a začne spolupracovať so smerovačom.  Rýchlosť internetu a pokrytie Wi-Fi signálom sa okamžite zlepší v úplne celom dome a vôbec nemusíte platiť viac poskytovateľovi internetových služieb!

AKO ZOSILŇOVAČ WIFI DUOBOOST FUNGUJE?

Signál väčšiny súčasných smerovačov je zvyčajne príliš slabý, aby postačoval potrebám modernej domácnosti. Nielen že nestačí na to, aby sa k nemu pripojilo viac zariadení, zvyčajne dokonca ani neprejde cez hrubšie steny, viac poschodí alebo rôzne ďalšie prekážky…

Výsledok si asi viete domyslieť – nekonečné načítavanie stránok alebo videí, veľmi slabé pripojenie… Zosilňovač Wifi DuoBoost vyrieši vaše problémy s pripojením. Stačí postupovať podľa týchto 3 jednoduchých krokov:

 1. Zosilňovač pripojte ku ktorejkoľvek zásuvke v dome (odporúčanie: najlepší výsledok dosiahnete vtedy, keď ho zapojíte niekde uprostred medzi smerovač a zónu bez pokrytia signálom).
 2. Pripojte ho k smerovaču.
 3. Užívajte si rýchly internet v úplne celom dome!

Ale vy chcete vedieť, ako presne funguje? Zosilňovač Wifi DuoBoost prijíma existujúci Wi-Fi signál a ten istý signál, ale už zosilnený a zrýchlený, vysiela do celého domu! Je to absolútne jednoduché!

ZÁKLADNÉ FUNKCIE

 • Mení existujúci Wi-Fi signál na silnejší, rýchlejší a spoľahlivejší
 • Zvyšuje rýchlosť sťahovania a odosielania
 • Dá sa zapojiť kdekoľvek v dome
 • Eliminuje zóny bez pokrytia Wi-Fi signálom
 • Jednoduchá inštalácia
 • Funkcia WPS
 • Finančne dostupný pre všetkých!

PRE KOHO JE ZOSILŇOVAČ WIFI DUOBOOST VHODNÝ?

Zosilňovač Wifi DuoBoost prináša výhody, ktoré dokáže oceniť každý, kto potrebuje rýchlejšie a spoľahlivejšie pripojenie na internet a lepšie pokrytie signálom doma alebo na pracovisku. Ak ste vášnivý hráč počítačových hier, filmový nadšenec alebo hoci študent, ktorý potrebuje mať neustále k dispozícii všetky informácie, zosilňovač Wifi DuoBoost si nebudete vedieť vynachváliť.

PREČO ZOSILŇOVAČ WIFI DUOBOOST?

4 dôvodov:

 1. Rýchlosť – okamžite po zapojení budete môcť hrať online hry, sledovať filmy, videá na portáli YouTube, vychutnávať si neprerušované videohovory a oveľa viac vďaka rýchlejšiemu a lepšiemu Wi-Fi pripojeniu!
 2. Neuveriteľne jednoduchá inštalácia – stačí ho zapojiť do elektrickej zásuvky, pripojiť a hotovo!
 3. Univerzálnosť – kompatibilný so všetkými Wi-Fi smerovačmi, telefónmi, laptopmi alebo tabletmi.
 4. Nízka cena – výrazne zlepší Wi-Fi pripojenie bez toho, aby ste museli platiť vyššiu sumu poskytovateľovi internetových služieb.

KOĽKO ZAPLATÍM ZA ZOSILŇOVAČ WIFI DUOBOOST NA SLOVENSKU?

ŠPECIÁLNA AKCIA: v súčasnosti na Slovensku na obmedzený čas prebieha reklamná kampaň na zosilňovač Wifi DuoBoost, v rámci ktorej si môžete tento zosilňovač kúpiť s 50 % ZĽAVOU, čiže namiesto €99.98 zaplatíte len €49.99 a DOPRAVA JE ZADARMO!

AKO A KDE SA DÁ KÚPIŤ ZOSILŇOVAČ WIFI DUOBOOST?

Zosilňovač Wifi DuoBoost sa dá kúpiť len online na našej oficiálnej webovej stránke. Nákup priamo z oficiálneho obchodu je zárukou, že za vynikajúcu cenu dostanete maximálnu kvalitu.